NYITLAP CALL CENTER, OUTSOURCING KOMMUNIKCIS GYNKSG

MUNKALEHETŐSÉG

Szívesen csatlakoznál a MULTICOM csapatához?

MULTICOM állások

A jelentkezéseket, fényképes önéletrajzzal,
és fizetési igény megjelölésével, a job@multicom.hu e-mail címre várjuk.

Állásajánlataink
TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLAT - éjszakai / hétvégi műszak

Feladatok:
- Magyar és angol nyelven ügyfelek kérdéseivel kapcsolatos feladatok teljes körű, magas színvonalú ellátása
- Részletes tájékoztatás a cég termékeivel, és szolgáltatásaival kapcsolatban
- Megrendelések feldolgozása
- Adminisztráció
- Adategyeztetés, adatrögzítés

Elvárások:
- Aktív, folyékony magyar, és angol nyelvtudás (szóban és írásban)
- Minimum középfokú végzettség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret
- Magas szintű kommunikációs és problémamegoldó képesség
- Ügyfél-orientált gondolkodásmód
- Türelem, magabiztos személyiség
- Hasonló területen szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:
- Önálló munkavégzés
- Kellemes környezet
- Hosszú távú munkalehetőségt
- Fiatal csapat
- Versenyképes fizetés

Azonosító: MCOP-2467